Znajdujesz się w: Start Klub O nas

KS Olimp

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Warning: touch(): Unable to create file /home/www_ro/www/ksolimp.pl/plugins/content/fboxbot/thumbs/olimp2015_800x302_e48b818d7a002edc112b6c538c246088.jpg because Read-only file system in /home/www_ro/www/ksolimp.pl/plugins/content/fboxbot.php on line 507

Warning: imagejpeg(/home/www_ro/www/ksolimp.pl/plugins/content/fboxbot/thumbs/olimp2015_800x302_e48b818d7a002edc112b6c538c246088.jpg): failed to open stream: Read-only file system in /home/www_ro/www/ksolimp.pl/plugins/content/fboxbot.php on line 508

O nas

Email Drukuj PDF


Klub Sportowy "OLIMP" posiada status stowarzyszenia kultury fizycznej. Rozpoczyna działalność statutową w dniu 18.11.1999r.  z sekcją karate shotokan. Założycielem, prezesem i  trenerem jest  Maciej Gawłowski, członkami zarządu Konrad Szykuła i  Hubert Wawrowski.

Sekcja karate shotokan/WKF zostaje formalnie przyjęta do Polskiego Związku Karate, a zawodnicy posiadają licencje Związku. Egzaminy na kolejne stopnie odbywają się z udziałem uprawnionych egzaminatorów, a dyplomy wystawiane są przez Polski Związek Karate.


Trenerem sekcji jest Maciej Gawłowski pięciokrotny mistrz Polski w konkurencji kumite, członek Kadry Polski /89-92/, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego Wydziału Nauk o Wychowaniu oraz AWF-u w Poznaniu Wydziału Trenerskiego. Aktualnie trener Kadry Narodowej Polskiego Związku Karate.

Początkowo sekcja składa się z kilkanaściorga dzieci ( w wieku 7-12 lat), by z czasem rozwinąć się do ok. 100 osób. Aktualnie ci którzy zaczynali treningi w 1999 roku tworzą Kadrę zawodniczą oraz trenerska KS Olimp i stanowią o sile naszego Klubu.  Celami klubu są oczywiście sukcesy sportowe, ale  także rozwój psychofizyczny dzieci, tworzenie atmosfery koleżeństwa przy zdrowym współzawodnictwie.

Po piętnastu latach funkcjonowania KS Olimp nasi wychowankowie mogą pochwalić się wieloma sukcesami sportowymi a wśród nich medalami z najważniejszych imprez takich jak Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, Premier League, Igrzyska Europejskie, Puchar Świata, Mistrzostwa Polski.

Najważniejsze nasze sukcesy to:

Kamila Warda jest wizytówką naszego Klubu: jest to aktualnie najlepsza zawodniczka Kadry Narodowej, zdobywczyni wielu medali na arenach międzynarodowych, medalistka Akademickich Mistrzostw Świata i Europy w karate WKF. Jedyna Polka która zdobywa medale na Premiere League Karate 1 /WKF/. Jedyna polska zawodniczka czy zawodnik która nieprzerwanie od 2010 roku jest w pierwszej dziesiątce rankingu światowego WKF, multimedalistka złotych medali Mistrzostw Polski, 

Kamil Warda - Mistrz Świata i medalista Mistrzostw Europy w karate Shotokan, jedyny Polak który reprezentował Polskę na I Europejskich Igrzyskach w Baku, Mistrz Polski WKF i Shotokan, jeden z najlepszych Polskich zawodników karate WKF.

Dorota Banaszczyk - Mistrzyni Świata i Europy Karate Shotokan w kategorii junior, Aktualnie Mistrzyni Polski Seniorek /WKF/ w pierwszych swoich startach w Premier League pokazała że ma duże możliwości i stać ją na zwycięstwa z najlepszymi. Wielokrotna reprezentantka Polski na ME i MŚ. Złota medalistka Mistrzostw Polski /od 5 lat po kolei w każdej kategorii wiekowej/.

Wśród naszych wychowanków mamy jeszcze wielu Mistrzów Polski w różnych kategoriach wiekowych. Niektórzy cały czas są z nami a niektórzy już założyli rodziny i zajmują się czymś innym. Jedno jest pewne, wyrośli na wspaniałych ludzi i na pewno dobrze wspominają "przygodę życia" w Olimpie.

Naszym sukcesem jest też znakomita atmosfera w Klubie. Mamy świetnych, zdolnych i pracowitych zawodników w każdym wieku a wspierają nas jak zawsze przyjaciele klubu z rodzicami na czele.

DO ZOBACZENIA NA NASZYCH ZAJĘCIACH :)))

Poprawiony ( czwartek, 26 maja 2016 01:17 )  

Notice: Undefined variable: cssimg in /home/www_ro/www/ksolimp.pl/modules/mod_jglatestcat/helper.php on line 192

Kompatybilność

Testujemy naszą stronę tymi przeglądarkami:

Robimy co w naszej mocy, aby strona działała na każdej z nich, jednakże jeśli podczas używania IE napotkasz problemy, daj nam znać i wypróbuj Firefox, Chrome lub Operę!

Gotowi na Cooliris

Polecamy doskonałą wtyczkę, która przeniesie Twoją przeglądarkę w szalenie efektowny, trójwymiarowy świat zdjęć. Galerie KS Olimp są gotowe, pobierz wtyczkę dla swojej przeglądarki tutaji wypróbuj je.

Jak do nas trafić?

Podaj swoją lokalizację